strona główna arrow archiwum
- działo się
arrow O nas arrow PWN u Czułego Barbarzyńcy.

Matura

jeszcze tylko 85 dni,
zdających 413 105.

Gimnazjum

jeszcze tylko 75 dni,
zdających 433 121.

Szóstoklasiści

jeszcze tylko 54 dni,
zdających 441 110.
PWN u Czułego Barbarzyńcy. Drukuj
Oceny: / 1
KiepskiBardzo dobry 
05.10.2007.
Wydawnictwo Naukowe PWN organizuje cykl otwartych spotkań:"ESSPRESO W TWARDEJ OPRAWIE". Będzie to okazja nie tylko do wypicia filiżanki mocnej kawy, ale i rozmowy na temat najnowszych premier książkowych wydawnictwa PWN.

W ramach spotkań będzie istniała możliwość rozmowy, wymiany myśli i własnych spostrzeżeń z autorami książek, a także krytykami i autorytetami z dziedzin, którym książki są poświęcone.

Pierwsze inauguracyjne spotkanie związane będzie z premierą książki "Kalendarium dziejów Polski" i odbędzie się 10 października 2007r. w Czułym Barbarzyńcy na ulicy Dobrej 31 o godz. 19.00. Prof. Janusz Tazbir, Tomasz Łubieński i prof. Andrzej Kajetan Wróblewski będą rozmawiać z Tomaszem Raczkiem o "Wszystkim, co chcielibyście wiedzieć o Polsce, a boicie się zapytać."

Kolejne spotkania z cyklu będą związane z premierami książek: "Wielkie biografie", "Historia teatru", "Dzieje kultury chińskiej" i "Atlas miejsc biblijnych"

 

Zapraszamy!

Mablu

 

Komentarze

 

Napisz komentarz
  • Prosimy o opinie odpowiadające tematowi artykułu.
  • Nie należy dodwać tu odnośnikow do swoich stron www, ponieważ takie wpisy będą w całości usuwane.
Imie:Gosc
Tytul:
BBCode:Adres wwwAdres e-mailWczytaj obrazPogrubionyPochylonyPodkreslonyCytatKodRozpocznij listęElement listyZamknij listę
Komentarz:



 

Powered by AkoComment 2.0 PL++
Polska adaptacja - © Copyright 2005 by APW Zwiastun - Joomla Demo PL

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Polecamy: